Klubowe newsy

10. kolejka Proton A Klasa
10. kolejka Proton A Klasa

10. kolejka Proton A Klasa

???? 10.kolejka klasa A "Proton" Grupa 3
⚔️ Zieloni Gaj Mały
???? 29 październik 2023
???? 11:00
???? Złotkowo, Żytnia 1

W 10-tym mecz rundy jesiennej podejmowaliśmy Zielonych z Gaju Małego. Przed meczem nie ukrywaliśmy, że liczymy na przełamanie. I nie zawiedliśmy się! Mecz nie mógł się dla nas lepiej ułożyć.

Na dzień dobry dwa szybkie ciosy wyprowadzone w 3' i 4' minucie przez Janka Cholewę - rozgrywającego dopiero swój drugi mecz w drużynie seniorów ???? - i Matiego Adamczaka ustawiły nam grę ⚽️ Potem chwila na złapanie oddechu i Vitalii Polishchuk (30') oraz ponownie Janek Cholewa (33') podwyższają wynik na 4:0 ???? Tuż przed przerwą bramkę kontaktową strzelają Zieloni.

Po przerwie kontrolujemy grę. Na 5:1 strzela Kamyk ⚽️, a zryw Zielonych, którzy strzelają kolejne dwa gole, studzi w 90' Mikołaj Gostyński, ustalając końcowy wynik na 6:3 ???????? BRAWO! ???? 

Na szczególną uwagę zasługuje występ Janka Cholewy z rocznika 2007, który przeszedł w ostatnim czasie olbrzymią metamorfozę. Rok temu na jego koncie widniało 0 goli. W tym roku miał już udział przy 59 golach w juniorach i 3 w seniorach... ???? ????????

Skład na mecz:
Majsnerski (BR) ????
Balcer - Bednarz - Postół - Bagrowski ✋
Misiewicz - Adamczak - Wolniak ????
Siudziński (kpt) - Cholewa - Polishchuk ????

Na ławce ????
Gostyński, Jędrzejko, Król, K. Kubiak, Kowal-Weychan, P. Opielewicz, Stefaniak, Świderczuk

Trener????
Sławomir Najtkowski

Bramki dla Sucharów:
⚽️ ⚽️ Janek Cholewa
⚽️ Mati Adamczak
⚽️ Vitalii Polishchuk
⚽️ "Kamyk"
⚽️ Miki Gostyński<< powrót