Sponsorzy

Profesjonalizm, rzetelność, całkowite oddanie klientowi. Jeśli szukają Państwo firmy, która ma stworzyć dom niczym z bajki, ROMBUD jest już dziś do Państwa dyspozycji. Nasza firma powstała w 2005 roku. Od początku stawiamy na najwyższą jakość usług, fachowość i pełne zadowolenie klienta.

Jesteśmy firmą, która realizuje całość inwestycji, oszczędzając klientom niepotrzebnych nerwów, stresów i czasu, który musieliby spędzić w urzędach. Podejmując się zlecenia, staramy się wyszukać, wybrać i zakupić stosowny grunt, przeprowadzić wszelkie formalności dotyczące warunków zabudowy i pozwolenia na budowę, stworzyć projekt wymarzonego domu, zapewnić nadzór budowlany i oddać budynek w ręce oczekujących na niego właścicieli. Realizujemy zlecenia indywidualne, jak również i instytucjonalne. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebuje nas klient. Wykonujemy zarówno całość procesu, aż po samą sprzedaż budynku, bądź realizację poszczególnych elementów, wedle zapotrzebowania klienta.

W szeregach naszej firmy zasiadają ludzie mający długoletnie doświadczenie w branży budowlanej, stosowną wiedzę i kompetencje, dzięki którym nie ma takich zleceń, których realizacji nie bylibyśmy w stanie się podjąć.

Z poważaniem
Rafał Pasoń