Klubowe newsy

Zmiana na stanowisku trenera drużyny seniorów!
Zmiana na stanowisku trenera drużyny seniorów!

Zmiana na stanowisku trenera drużyny seniorów!

Na stanowisku trenera pierwszej drużyny Sucharów nastąpiła zmiana pokoleniowa. Z naszym klubem żegna się doświadczony szkoleniowiec, Sławomir Najtkowski. Jego miejsce zajmie, związany od wielu lat z Sucharami, trener Jakub Tecław.

Trener Sławomir Najtkowski żegna się z Sucharami Suchy Las. Wczorajszy mecz był ostatnim spotkaniem poprowadzonym przez tego doświadczonego szkoleniowca. Przypomnijmy, że Najtkowski seniorską drużynę Sucharów trenował od sierpnia 2022 r. Sezon 2022/2023 zakończyliśmy pod jego wodzą na 7 pozycji w tabeli "PROTON" A Klasy. W sezonie 2023/2024 Suchary po dwunastu spotkaniach zajmują 11 miejsce w tabeli z dorobkiem dziewięciu punktów. Podczas swojej pracy w Suchym Lesie poprowadził ???????? łącznie w 38 spotkaniach (12W 9R 17P).

Trenerowi Najtkowskiemu dziękujemy za dotychczasową współpracę oraz wkład włożony w rozwój klubu Suchary Suchy Las i życzymy powodzenia w dalszej karierze trenerskiej!

Tym samym ogłaszamy, że nowym trenerem seniorskiej drużyny Sucharów Suchy Las został 23-letni Jakub Tecław, związany z naszym klubem od wielu lat. Zawodnik juniorskich drużyn Lecha Poznań, Poznaniaka Poznań i TPS Winogrady. Doświadczenie w piłce seniorskiej zdobywał grając m.in. w barwach Złotych Złotkowo oraz Sucharów Suchy Las. Od kilku lat szkoleniowiec młodzieżowych i dziecięcych drużyn ????????, a od sierpnia 2023 trener koordynator w naszym klubie. Dziś popularny "Teciu", zostając trenerem drużyny seniorów, wykonał kolejny krok na swojej sportowej drodze. Debiut w nowej roli będzie miał już za kilka dni podczas ostatniego meczu rundy jesiennej, który rozegramy z bardzo wymagającym przeciwnikiem - zajmującymi 3 miejsce Orłami Pniewy.

Nowemu Trenerowi życzymy samych sukcesów na czele ???????? i trzymamy kciuki za udany debiut! ✊<< powrót