Klubowe newsy

2. kolejka Proton A Klasa
2. kolejka Proton A Klasa

2. kolejka Proton A Klasa

???? 2.kolejka klasa A "Proton" Grupa 3
⚔️ GKS Rokita Rokietnica
???? 3 wrzesień 2023
???? 11:00
???? Złotkowo, Żytnia 1

W 2. kolejce PROTON A KLASY na naszym terenie podejmowaliśmy Rokita Rokietnica. W pierwszej połowie mogliśmy oglądać dość wyrównane spotkanie. Wynik otworzyli Goście, strzelając pierwszego gola w 32 minucie pierwszej połowy. Już minutę później fenomenalna odpowiedź Sucharów i na 1:1 wyrównuje "Karaś". Żółtą kartkę tuż przed przerwą obejrzał jeszcze Jakub Dohnal.

Drugą połowę zaczynamy z jedną zmianą - za Piotra Opielewicza na boisko wchodzi Jakub Jędrzejko. Już w 48 minucie Goście, znów jako pierwsi, strzelają kolejną bramkę. I znów, jak w pierwszej połowie, nie czekamy długo na odpowiedź ze strony Sucharów. Minutę później Kosma Kubiak doprowadza do remisu 2:2. Przez kolejne 30 minut wynik nie ulega zmianie. Trenerzy obu drużyn dokonują kilku zmian. W Sucharach z boiska schodzi Leon Misiewicz oraz strzelcy bramek - Kosma Kubiak i Karasiński. W ich miejsce pojawiają się Robert Król, Józek Świderczuk i "Miszczu". 
W 77 minucie po raz trzeci na prowadzenie wychodzą Goście z Rokietnicy. Tym razem jednak na odpowiedź Sucharów musimy poczekać nieco dłużej. W 83 minucie Kamil Postół daje nam wyrównanie. W międzyczasie Jakub Tecław, zastępujący tego dnia Trenera Najtkowskiego, wymienił jeszcze na boisku Piotra Siudzińskiego na Jakuba Rembowskiego, Olka Bednarza na Stefaniaka oraz Sobkowiaka na Balcera. Niestety w ostatniej minucie meczu Jakub Dohnal łapie drugie "żółtko" i opuszcza plac gry z czerwoną kartką tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego. Mecz, pełen zwrotów akcji, kończymy z 3 golami i 1 punktem na koncie.

Skład na mecz:
Bujny (BR) ????
Bednarz - Sobkowiak - Bagrowski - Siudziński ✋
Misiewicz - Dohnal - Opielewicz - Postół (kpt) - K. Kubiak ????
Karasiński ????

Na ławce ????
Chorowski, Jędrzejko, Balcer, Król, Rembowski, Stefaniak, Świderczuk

Trener????
Jakub Tecław - p.o. trenera

Bramki dla ???? ???? zdobywali:
⚽️ Karaś
⚽️ Kosma
⚽️ Kamyk<< powrót